Mezei futóbajnokság – diákolimpia, megyei döntő

Március 14-én a Sportligetben bonyolították le a mezei futóbajnokság megyei döntőjét. Az idő sajnos nem volt kegyes, végig szemerkélő esőben kellett versenyezni a résztvevőknek. Diákjaink alapos bemelegítés után a versenyzés szabályait meghallgatva, jó hangulatban versenyeztek. Iskolánk két csapattal nevezett a rangos megmérettetésre, mindkét csapat a VI. korcsoportban versenyzett. Tizenhárom iskola diákjai mérték össze kitartásukat, ahol egyéniben a fiúknál 30 fő, a lányoknál 38 fő állt rajthoz.

Csapatainkat a következő tanulók alkották:

Fiúk: Baranyai Dániel                                         Lányok: Stieber Kitti
            Németh Zalán                                                                Reseterics Fanni
           Szalai Dénes János                                                      Molnár Bianka
           Szvoboda Levente                                                        Davies Abigael Inez
           Vági Levente Márton                                                  Varga Dorka

Iskolánk legeredményesebb versenyzője Stieber Kitti volt, aki a kiélezett versenyben végül az V. helyet szerezte meg, míg Reseterics Fanni a 17. helyezettként ért célba.

Gratulálunk a versenyzőknek, hajrá ÉFSZ!