XXXVII. Iskolák a jégen!

2024.02.15-n az iskolánk két csapattal vett részt a városi középiskolák közötti ügyességi korcsolyaversenyen, amelyet a Jégcsarnokban rendeztek meg. A bemelegítés és a balesetvédelmi szabályok ismertetése után kezdetét vette a verseny. Diákjaink 8 fős csapatokban, az adott versenyszámban 6 diák mutathatta meg „koris” tudását. Ügyességi és sorversenyekben mérhették össze, hogy mennyire ügyesek más iskolák diákjaihoz képest. A felsorolt versenyszámok voltak: gyorsváltó, szlalom(hurok)-gyorsváltó, ügyességi váltó (előre-hátrafelé haladás), páros ügyességi váltó és „vonatozás”.

Diákjaink egymást segítve, jó hangulatban versenyeztek. Leány csapatunk V. helyezést (9 csapatból), a fiú-vegyes csapatunk VIII. helyezést ért el.