„Valentin nap nélkül a február január lenne.”

Ez az idézet is lehetne a mottója az iskolánkban a Valentin nap apropóján megrendezett játékos vetélkedőnek. A jókedvű programon nyolc csapat mérte össze tudását a manapság Magyarországon is egyre inkább teret nyerő szerelmesek ünnepe kapcsán. A program szervezését, lebonyolítását a 12 f lelkes tanulói segítették. Munkájukat ezúton is köszönjük. A feladatok sokrétűek voltak, így minden szinten tesztelték a résztvevők ismereteit. Többek között volt zenefelismerés, versírás, rajzolás, kvízkérdések, filmkarakterek párosítása, filmek kitalálása. A diákok ügyesen oldották meg a kiadott feladatokat, és a végeredmény is szoros lett. Első helyen a 10.f osztály egyik csapata végzett, második lett az Szk 13, és harmadik a 13.f csapata. Sikerükhöz és a többi csapat teljesítményéhez ezúton is gratulálunk.