XXIV. „Legügyesebb Kollégista és Kollégium”

A „Legügyesebb Kollégista és Kollégium” játékos vetélkedő megyei döntőjének megrendezésére 2024. március 7-én került sor a Herman Ottó Kollégium szervezésében. A versenyen 7 sportfeladatot kellett teljesíteni diákjainknak, ezek a következők voltak: kapura rúgás, ingafutás, ugrókötelezés, pingpong labdaütögetés, helyből távolugrás, labdagyűjtés, és célba dobás. Egy művészeti versenyszám is volt, aminek „csillagászat és űrkutatás volt a témája”. A megyéből 10 kollégium indította versenyzőit, tőlünk Tóth Veronika, Molnár Bianka, Fodor-Kelemen Zsófi, Komáromy Csongor és Prystupa Dorián képviselték az iskola kollégiumát. A remek hangulatú versenyen a fiatalok mindent megtettek, hogy a maximumot hozzák ki magukból, de sajnos most dobogós helyet nem sikerült szerezni a csapatnak. Szívből gratulálunk a helytállásotokért!