Geo-nap

Ha szeptember, akkor Geo-nap. Az idei tanév sem múlhatott el a technikumi osztályok szakmai napja nélkül.

A szakmai napot az iskolában kezdtük, ahol kollégáink – 4 lelkes diák segítségével – bográcsban készítették az aznapi ebédet. A földmérő diákok az idei évben rendhagyó módon nem a parkerdei tornapályán, hanem iskolánkat körülvevő zöld övezetben teljesítették a végzősök által készített feladatokat. A kijelölt útvonalon a csapatoknak 5 állomáson kellett változatos feladatokat megoldaniuk. Ezen megmérettetést végül a 12.f osztály csapata nyerte, ők vehették át a Geo-nap vándor kupáját. Az iskolába visszaérkező csapatok egy környezetvédelmi tesztet tölthettek ki. Ez legjobban a 10.f osztály csapatának sikerült.

Az időközben elkészült bográcsgulyás elfogyasztása után eredményhirdetéssel zártuk a napot. Reméljük, hogy minden résztvevő diák és oktató felejthetetlen pillanatokkal gazdagodott.